Metoda úplného ponoření čerpá zejména z Total Immersion, které založil Terry Laughlin v roce 1989. Zaměřil se na výuku dospělých a snažil se porozumět překážkám, jimž čelí každý dospělý, kdo si osvojuje činnosti, na něž nás evoluce tak špatně vybavila. Časem vypozoroval, že problémy při výuce plavání mají téměř všichni stejné a že je přitom lze vyřešit naprosto jednoduše.

Další velký vliv mají tradiční tělesná umění, zejména jóga a tai chi. Kromě toho používá prvky Art of Swimming Stevena Shawa, který pro plavání využívá Alexandrovy techniky. Výsledkem je unikátní metodika plavání, díky které plavání může být radostná, osvěžující a uspokojující aktivita.

4 důvody
proč Totální plavání

wafe

Naučíte se plavat jako ryba

Tradiční učení se zaměřuje na kopání, záběr a nekonečné plavání od zdí ke zdi. My vás naučíme plavat přirozeným půvabem a lehkostí ryby tím, že s vodou úplně splynete. Od prvních chvil ucítíte účelnost a uspokojení z plavání, které se bude s každým odplavaným bazénem zvyšovat.

num1
num2
wafe

Zvládnete plavání jako umění

Zaměřujeme se na stejnou přesnost a vytříbenost, kterou můžeme vidět u učitelů bojových umění. Začínáme jednoduchými dovednostmi a pohyby, postupujeme malými a snadno zvládnutelnými kroky. Našim studentům prospívá, když zaměří svou pozornost na detaily a logický sled dovedností.

wafe

Naučíte se mechanizmům a kvalitám krásného plavání

K našim plavcům máme individuální přístup. Přicházejí s cílem se zlepšit a plavat rychleji. Velmi rychle zjistí, že je mnohem příjemnější a účinnější plavat plynule, půvabně a ekonomicky...a že rychlost bude následovat.

num3
num4
wafe

Osvojíte si plynulá tempa

K plavání přistupujeme jako ke cvičení, stejně uvědoměle jako jóga nebo tai-chi. Naši studenti nám říkají, že plavání metoda úplného ponoření zlepšuje vnímání vlastního těla a zvyšuje sebeuvědomění a sebevědomí vedoucí k dokonalému fyzickému i psychickému prožívání sebe sama.

Oceňujeme jednoduchost

Einstein kdysi řekl, že nejjednodušší řešení jakéhokoli problému je být nejlepší. Naše vyučovací prostředky a metody jsou tak jednoduché, že doslova každý se je může naučit. Ke každému máme individuální přístup a zaměřujeme se na to, aby každý z našich studentů svoje plavání podstatně zlepšil.

S metodou se nejlépe seznámíte pomocí instruktážního videa Kraul Snadno.

Dáváte-li přednost osobnímu vedení, přihlašte se na některý z plaveckých kurzů.

Začít také můžete s emailovým minikurzem:

none

Objednejte si zdarma emailový minikurz

Plaveme jako ryba

  • naučíte se plavat rychleji a s menší námahou
  • objevíte tajemství nejlepších světových plavců
  • získáte zaručený postup pro postupné zlepšování

 

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu je já, Tomáš Vojtěchovský, na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání minikurzu a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.