Online lekce Jak se stát sebevědomým plavcem a plavání si užívat - Přihlásit se zdarma

Můj příběh - Eva Dalecká

Znovu objevená radost

Vodu a pohyb ve vodě miluji od malička.

Mým prvním a dlouhou dobu preferovaným plaveckým stylem byly prsa. Vždycky jsem ale snila o tom naučit se plavat kraula a motýlka. To se dlouho zdálo být nereálným cílem. Všechny mé pokusy končily vždy stejně. Frustrací a vyčerpáním.

Můj plavecký sen se mi začal plnit s objevením stránek Totálního plavání a netradiční výuky Total Immersion. Z únavného demotivujícího boje s vodou se najednou stala znovuobjevená radost z pohybu ve vodě a učení se novým dovednostem. Přístup Total Immersion mě časem dovedl k rychlému a ladnému plavání, které si užívám s každým tempem. Plavání je jedním
z mých top sportů. Radostí. Nadšením. Uvolněním. Plynutím.

Nejvíc mě na plavání baví, že každý trénink může být jiný. Někdy si dám do těla, jindy se jen lehce vyplavu a uvolním.

Věřím, že metodou Total Immersion se plavat kraula, ale i další styly, může naučit téměř každý. Bez rozdílu věku, pohlaví, fyzické zdatnosti. Záleží jen na odhodlání a ochotě se učit novým věcem.

Uvidíme se v bazénu?

Kontakt: evka.dalecka@gmail.com

Kde učí: individuální lekce Harrachov/Jablonec nad Nisou/Liberec, skupinové kurzy po domluvě celá ČR

Články od Evy:

Objednejte si zdarma emailový minikurz

Plaveme jako rybaVaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu je já, Tomáš Vojtěchovský, na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.


Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání minikurzu a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.


Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.