Online lekce Jak se stát sebevědomým plavcem a plavání si užívat - Přihlásit se zdarma

Můj příběh - Helena Kozlová

Vodu jsem vždy měla ráda, ale neuměla
jsem v ní plavat

Kdo jsem:

Moje jméno je Helena a jsem trenérka totálního plavání. Vodu jsem vždy měla ráda, ale neuměla jsem v ní plavat. Pohyb vpřed byl vysilující. To se celé změnilo, když jsem objevila stránky Total Immersion Swimming a šla na kurz Totálního plavání v Praze na Olšance. Když se zrovna nevěnuji plavání, jezdím na kole, dělám pole dance, posiluji. Ráda si o pohybu zjišťuji informace a baví mě přenášet znalosti z jednoho sportu do druhého.

Proč učím

Sportovat jsem začala už v dětství, kdy jsem chodila na různé sportovní kroužky, které byly zrovna v mém okolí k dispozici. S výukou sportu mám zkušenost z Outdoor centra Stoller Campus v Lake District v Severní Anglii. Tam začalo moje nadšení pro výuku a říkala jsem si, že se jí budu jednou opět věnovat. Když jsem se vrátila do Česka a začala pracovat v administrativě, tak jsem vedla online lekce power jógy. Ale pak mi přišlo do sportovního života plavání. Ten sport mě fascinuje, protože je hodně komplexní a je to dovednost, kterou jsem se rozhodla předávat dál. Říkám o sobě, že jsem „plavec z ulice“. Prostě obyčejná ženská, co se naučila plavat, prošla trenérským kurzem Totálního plavání a absolvovala kurz kvalifikace Plavčík. Jsem důkazem, že se může naučit plavat opravdu každý. Prostředí bazénu mám ráda a toho nadšení s vámi chci sdílet.

Objednejte si zdarma emailový minikurz

Plaveme jako rybaVaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu je já, Tomáš Vojtěchovský, na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.


Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání minikurzu a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.


Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.