Online lekce Jak se stát sebevědomým plavcem a plavání si užívat - Přihlásit se zdarma

Týden s plaváním v Chorvatsku

Užijte si léto naplno a vylepšete své plavání na kempu v Chorvatsku. Zveme vás na první ročník plaveckého kempu, který je pro plavce, kteří mají chuť si zaplavat v moři, naučit se, jak plavat a trénovat a chtějí zvýšit pohodlí, jistotu a požitek z plavání na volné vodě.

Pláž, kde budeme plavat

Týden s plaváním v Chorvatsku na ostrově Žirje letos proběhne poprvé. A hodně se na něj těšíme, protože budeme na tichém a klidném místě, kde je minimum turistů. Ubytování je přímo na pláži, moře je krystalově čisté a většinou klidné.

Plavání při východu slunce - nezapomenutelný zážitek

Místo:

Kemp bude probíhat v severní části ostrova Žirje. Hotel se nachází 55 km od letiště Letiste Zadar a 40 minut autem od Aquapark Dalmatia. Hotel je umístěn 120 km od města Makarská. Každý pokoj má sprchu a wc.

Poseidon Holiday Guesthouse

Termín:

13.-20.8. 2022

Začátek: v sobotu v 18h. Ubytování, seznámení se s účastníky a programem, společná večeře
Konec: v pátek cca v 19h

Cena: 490 EUR (Váš kamarád/přítel/partner, který se nebude účastnit programu, je vítán a pokud s Vámi bude bydlet na pokoji, cena pro něj je 270 EUR).

Doprava vlastní - je nutné počítat s trajektem z ostrova Šibenik na Žirje ( trajekt buď s autem, nebo katamarán)

Strava není v ceně, ale je možné jí doobjednat - snídaně 8€, oběd 20€, večeře 30€

V ceně:

  • ubytování ve dvoulůžkovém pokoji
  • vedení od vyškolených trenérů Totálního plavání
  • videoanalýza vašeho plavání

V ceně není:

  • doprava
  • stravování
  • pojištění

Storno poplatky:

víc jak 3 týdny před kempem: 0 Kč

2-3 týdny před kempem : 100 EUR

0-14 dní před kempem: 300 EUR

Je možné se domluvit na společné cestě. Spojíme účastníky a domluvíte se, jestli pojedete spolu, každý sám nebo poletíte (zadar nebo Split).

Plaveme pouze v moři, žádný bazén

Pro koho je kemp vhodný?

Kemp je určen pro ty z vás, kteří:

  • uplavete 100m (venku nebo v bazéně)
  • chcete zlepšit své plavání na volné vodě a v moři
  • baví vás plavání a chcete si ho užít v čistém a klidném moři s partou podobně nadšených lidí
  • si chcete užít aktivní týden u moře a naučit se nové plavecké dovednosti

Co se na kempu naučíte?

Zaměříme se na vyrovnanou a hydrodynamickou polohu těla pro plavání s co nejmenším odporem. Naučíme se účinný záběr vycházející ze středu těla. Budeme se věnovat nácviku pohodlného dýchání, navigaci na otevřené vodě a plavání ve skupině. Budeme hledat, jak najít optimální kombinaci délky záběru a tempa, ale hlavně jak si co nejvíce vychutnat plavání na delší vzdálenosti.

Na videu se podívejte, jak to probíhalo na tradičních kempech v Turecku. Ať víte, co vás může čekat, pokud se do Chorvatska rozhodnete přidat :-).

Program kempu:

Přesný program upřesníme na místě podle potřeb a vašeho zájmu. Přibližný plán: ráno rozcvičení a rozhýbání na suchu, plavání (7-9h), pak snídaně a volný program. Odpoledne (16:30-18h) plavání/nácvik, pak večeře.

Trenéři

Hlavní trenér - Tomáš Vojtěchovský

Tomáš je vyškoleným trenérem Total Immersion a výuce plavání se věnuje už od roku 2004. K plavání a metodě Total Immersion se dostal přes triatlon, který ho cca před 20 lety velmi oslovil.

Tomáš říká: "V životě by mě nenapadlo, že budu plavec. Plavání mi nic neříkalo, do vody jsem se maximálně chodil zchladit v horkém dni. To vše změnil triatlon a metoda Total Immersion. Postupně jsem zjistil, že se dá se plavat snadno, účinně a rychle a že každý se to může naučit.

Týdenní kemp v Turecku je ideální příležitost, jak proniknout do tajů plavání a užít si aktivní dovolenou s prima partou v plaveckém ráji. Přidejte se i vy!"

Další trenéři:

Ján Stankovič, Robo Rapčan, Jana Ganzarčíková, Vlado Droblienka, Ján Varhol

Jak se na kempu líbilo účastníkům v Turecku?

Zaujal vás kemp?

Pak se formulářem předběžně přihlaste nebo požádejte o více informací. Nezapomeňte připojit i pár informací o vás - jaké jsou vaše zkušenosti s plaváním na volné vodě, co od kempu očekáváte, atd.

Závazně je třeba se přihlásit do 1.8. Platí se převodem na účet, podrobnosti zašlu po vyplnění formuláře.