Online lekce Jak se stát sebevědomým plavcem a plavání si užívat - Přihlásit se zdarma

Týden s plaváním v Turecku

Prodlužte si léto a užijte si báječný týden s plaváním na jihu Turecka. Zveme vás na plavecký kemp, který je pro plavce, kteří mají chuť si zaplavat v moři, naučit se, jak plavat a trénovat a chtějí zvýšit pohodlí, jistotu a požitek z plavání na volné vodě.

Pláž, kde budeme plavat

Týden s plaváním na stejném místě probíhá už od roku 2011, takže se vracíme na známé a osvědčené místo. Počasí bylo vždy vynikající - teplota vzduchu 27-29°C, moře mělo cca 29°C. Penzion je umístěn v klidné a zelené části, kde je minimum turistů. K moři je to cca 300m, pláž je oblázková. Moře bývalo dopoledne velmi klidné, odpoledne někdy  bývají vlny a můžeme nacvičovat i plavání ve vlnách.

Plavání při východu slunce - nezapomenutelný zážitek

Místo:

Kemp bude probíhat v městečku Çirali na jihu Turecka, cca 80km od přístavního města Antalya. Ubytování je v tichém, jednoduchém a čistém penzionu Ugur Pansiyon. Každý pokoj má sprchu, wc a klimatizaci.

Penzion Ugur

Termín: Pro velký zájem jsou tři termíny

1. 10.-17.9. 2022

2. 17.-24.9. 2022

3. 24.9.-1.10. 2022

Začátek: v sobotu v 18h. Ubytování, seznámení se s účastníky a programem, společná večeře
Konec: v pátek cca v 19h

Cena: 22 000,- (Váš kamarád/přítel/partner, který se nebude účastnit programu, je vítán a pokud s Vámi bude bydlet na pokoji, cena pro něj je 11 000,-).

V ceně:

 • ubytování ve dvoulůžkovém pokoji (za příplatek 2500 Kč je možný jednolůžkový pokoj)
 • polopenze (možno dokoupit plnou penzi)
 • vedení od vyškolených trenérů Totálního plavání
 • videoanalýza vašeho plavání
 • 2 jednodenní výlety lodí (s obědem)
 • dopravu z letiště Antalya tam a zpět (doprava bude objednána pro celou skupinu)

V ceně není:

 • letenka
 • pojištění

Storno poplatky:

víc jak 3 týdny před kempem: 0 Kč

2-3 týdny před kempem : 2000 Kč

0-14 dní před kempem: 7000 Kč

Je možné letět se skupinou, odlet z Prahy v sobotu v 11:50h, odlet z Antalye v sobotu v 16:35. Cena letenky cca 8000 Kč. Společnost Smart Wings, letenky si objednávejte individuálně.

Plaveme pouze v moři, žádný bazén

Pro koho je kemp vhodný?

Kemp je určen pro ty z vás, kteří:

 • uplavete 100m (venku nebo v bazéně)
 • chcete zlepšit své plavání na volné vodě a v moři
 • se chystáte na první triatlon
 • si chcete užít aktivní týden u moře a naučit se nové plavecké dovednosti

Co se na kempu naučíte?

Zaměříme se na vyrovnanou a hydrodynamickou polohu těla pro plavání s co nejmenším odporem. Naučíme se účinný záběr vycházející ze středu těla. Budeme se věnovat nácviku pohodlného dýchání, navigaci na otevřené vodě a plavání ve skupině. Budeme hledat, jak najít optimální kombinaci délky záběru a tempa, ale hlavně jak si co nejvíce vychutnat plavání na delší vzdálenosti.

Na videu se podívejte, jak to v Cirali vypadalo a probíhalo. Ať víte, co vás může čekat, pokud se letos rozhodnete přidat :-).

Program kempu:

Přesný program upřesníme na místě podle potřeb a vašeho zájmu. Přibližný plán: ráno rozcvičení a rozhýbání na suchu, plavání (7-9h), pak snídaně a volný program. Odpoledne (16:30-18h) plavání/nácvik, pak večeře.

Dva dny bude celodenní výlet lodí, na kterém prozkoumáme odlehlá plavecká místa, jeskyně a útesy. Také si prohlédneme starobylé ruiny podél pobřeží. Oběd bude přímo na lodi - ryba, těstoviny a zeleninový salát.

Trenér

Tomáš Vojtěchovský

Tomáš je vyškoleným trenérem Total Immersion a výuce plavání se věnuje už od roku 2004. K plavání a metodě Total Immersion se dostal přes triatlon, který ho cca před 20 lety velmi oslovil.

Tomáš říká: "V životě by mě nenapadlo, že budu plavec. Plavání mi nic neříkalo, do vody jsem se maximálně chodil zchladit v horkém dni. To vše změnil triatlon a metoda Total Immersion. Postupně jsem zjistil, že se dá se plavat snadno, účinně a rychle a že každý se to může naučit.

Týdenní kemp v Turecku je ideální příležitost, jak proniknout do tajů plavání a užít si aktivní dovolenou s prima partou v plaveckém ráji. Přidejte se i vy!"

Jak se na kempu líbilo účastníkům?

Zaujal vás kemp?

Pak se formulářem předběžně přihlaste nebo požádejte o více informací. Nezapomeňte připojit i pár informací o vás - jaké jsou vaše zkušenosti s plaváním na volné vodě, co od kempu očekáváte, atd.

Závazně je třeba se přihlásit do 25.8. Platí se převodem na účet, podrobnosti zašlu po vyplnění formuláře.