Týden s plaváním v Turecku

Prodlužte si léto a užijte si báječný týden s plaváním na jihu Turecka. Zveme vás na plavecký kemp, který je pro plavce, kteří mají chuť si zaplavat v moři, naučit se, jak plavat a trénovat a chtějí zvýšit pohodlí, jistotu a požitek z plavání na volné vodě.

Pláž, kde budeme plavat

Týden s plaváním na stejném místě proběhl už sedmkrát, takže se vracíme na známé a osvědčené místo. Počasí bylo vždy vynikající - teplota vzduchu 27-29°C, moře mělo cca 29°C. Penzion je umístěn v klidné a zelené části, kde je minimum turistů. K moři je to cca 300m, pláž je oblázková. Moře bývalo dopoledne velmi klidné, ale odpoledne bývaly vlny a mohli jsme nacvičovat i plavání ve vlnách.

Plavání při východu slunce - nezapomenutelný zážitek

Místo:

Kemp bude probíhat v městečku Çirali na jihu Turecka, cca 80km od přístavního města Antalya. Ubytování je v tichém, jednoduchém a čistém penzionu Ugur Pansiyon. Každý pokoj má sprchu, wc a klimatizaci.

Penzion Ugur

Termín: 12.-19.9. 2020

Začátek: v sobotu 12.9. v 15h. Ubytování, seznámení se s účastníky a programem, společná večeře
Konec: v pátek 18.9. cca v 15h

Cena: 16 500,- (Váš kamarád/přítel/partner, který se nebude účastnit programu, je vítán a pokud s Vámi bude bydlet na pokoji, cena pro něj je 9 500,-).

V ceně:

 • ubytování ve dvoulůžkovém pokoji
 • polopenze (možno dokoupit plnou penzi)
 • vedení od vyškolených trenérů Total Immersion
 • videoanalýza vašeho plavání
 • jednodenní výlet lodí (s obědem)
 • dopravu z letiště Antalya tam a zpět (doprava bude objednána pro celou skupinu na odlet z Prahy 12.9. ve 4:45h, z Antalye tedy cca v 9h)

V ceně není:

 • letenka
 • doprava z letiště (ale bude domluvená doprava na odlet z Prahy 12.9. ve 4:45h, z Antalye tedy cca v 9h)
 • pojištění

Je možné letět se skupinou, odlet z Prahy v sobotu 12.9. ve 4:45h, odlet z Antalye v sobotu 19.9. v 9:25. Cena letenky cca 8.900,-. Společnost SmartWings, letenky si objednávejte individuálně.

⚠️ Edit 10.2.: Od Exim Tours je možné si pořídit letenky za 7990Kč. Odletové časy jsou téměř přesně na časy napsané výše. Většina přihlášených toho využije a pokud na kemp chcete jet, nenechte si tuto možnost nechat ujít! ✈️

Plaveme pouze v moři, žádný bazén

Pro koho je kemp vhodný?

Kemp je určen pro ty z vás, kteří:

 • uplavete 100m (venku nebo v bazéně)
 • chcete zlepšit své plavání na volné vodě a v moři
 • se chystáte na první triatlon
 • si chcete užít aktivní týden u moře a naučit se nové plavecké dovednosti

Co se na kempu naučíte?

Zaměříme se na vyrovnanou a hydrodynamickou polohu těla pro plavání s co nejmenším odporem. Naučíme se účinný záběr vycházející ze středu těla. Budeme se věnovat nácviku pohodlného dýchání, navigaci na otevřené vodě a plavání ve skupině. Budeme hledat, jak najít optimální kombinaci délky záběru a tempa, ale hlavně jak si co nejvíce vychutnat plavání na delší vzdálenosti.

Na videu se podívejte, jak to v Cirali vypadalo a probíhalo. Ať víte, co vás může čekat, pokud se letos rozhodnete přidat :-).

Program kempu:

Přesný program upřesníme na místě podle potřeb a vašeho zájmu. Přibližný plán: ráno rozcvičení a rozhýbání na suchu, plavání (7-9h), pak snídaně a volný program. Odpoledne (16:30-18h) plavání/nácvik, pak večeře.

Dva dny bude celodenní výlet lodí, na kterém prozkoumáme odlehlá plavecká místa, jeskyně a útesy. Také si prohlédneme starobylé ruiny podél pobřeží. Oběd bude přímo na lodi - ryba, těstoviny a zeleninový salát.

Trenér

Tomáš Vojtěchovský

Tomáš je vyškoleným trenérem Total Immersion a výuce plavání se věnuje už od roku 2004. K plavání a metodě Total Immersion se dostal přes triatlon, který ho cca před 20 lety velmi oslovil.

Tomáš říká: "V životě by mě nenapadlo, že budu plavec. Plavání mi nic neříkalo, do vody jsem se maximálně chodil zchladit v horkém dni. To vše změnil triatlon a metoda Total Immersion. Postupně jsem zjistil, že se dá se plavat snadno, účinně a rychle a že každý se to může naučit.

Týdenní kemp v Turecku je ideální příležitost, jak proniknout do tajů plavání a užít si aktivní dovolenou s prima partou v plaveckém ráji. Přidejte se i vy!"

Zaujal vás kemp?

Pak se formulářem předběžně přihlaste nebo požádejte o více informací. Nezapomeňte připojit i pár informací o vás - jaké jsou vaše zkušenosti s plaváním na volné vodě, co od kempu očekáváte, atd.

Závazně je třeba se přihlásit do 25.8. Platí se převodem na účet, podrobnosti zašlu po vyplnění formuláře.