Online lekce 5 kroků, jak uplavat bazén bez zadýchání - Přihlásit se zdarma

Plavecký kemp pro rodiny s dětmi v Turecku

Prožijte aktivní týden s rodinou a zlepšete svoje plavání

Přijeďte na historicky první rodinný plavecký kemp Totálního plavání!


Na kempu strávíte aktivní dovolenou v nádherném prostředí. Zlepšíte své plavání, budete s rodinou a s podobně nastavenými lidmi. Vždycky se tu vytvoří příjemná skupina a společný čas si tu naplno užijeme.

Probíhal by tak, že tu bude víc trenérů, rodiče by na plavání byli v jedné skupině a děti v druhé. Kemp je cílený na dospělé a děti od 10 let.

Rodiče by si tedy od dětí na chvíli odpočinuli a přitom by je měli nablízku. Pro děti je tu možný i další program - je tu pingpongový stůl, kajaky, hřiště, kde se dá pinknout volejbal, tak věřím, že by se jim tu líbilo.

Pro více informací se podívejte se na video, které jsem tu v červnu natočil:

Týden s plaváním na stejném místě proběhl už sedmkrát, takže se vracíme na známé a osvědčené místo. Počasí bylo vždy vynikající - teplota vzduchu 27-29°C, moře mělo cca 29°C.

Penzion je umístěn v klidné a zelené části, kde je minimum turistů. K moři je to cca 300m, pláž je oblázková. Moře bývalo dopoledne velmi klidné, ale odpoledne bývaly vlny a mohli jsme nacvičovat i plavání ve vlnách.

Pláž, kde budeme plavat
Východ slunce na pláži

Místo:

Kemp bude probíhat v městečku Çirali na jihu Turecka, cca 80km od přístavního města Antalya. Ubytování je v tichém, jednoduchém a čistém penzionu Ugur Pansiyon. Každý pokoj má sprchu, wc a klimatizaci.

Penzion Ugur

Termín: 11.-18.9. 2021

Začátek: v sobotu 11.9. ve 12h. Ubytování, seznámení se s účastníky a programem.
Konec: v pátek 17.9. cca v 19h

Cena: 16 500,- pro účastníka programu (dospělý i dítě) Váš kamarád/přítel/partner, který se nebude účastnit programu, je vítán a pokud s Vámi bude bydlet na pokoji, cena pro něj je 9 500,-.

V ceně:

 • ubytování ve dvoulůžkovém pokoji (samostatný pokoj je možný s příplatkem 2500 Kč)
 • polopenze (možno dokoupit plnou penzi)
 • vedení od vyškolených trenérů Totálního plavání
 • videoanalýza vašeho plavání
 • 2x jednodenní výlet lodí (s obědem)

V ceně není:

 • letenka
 • doprava z letiště (ale bude domluvená doprava na odlet z Prahy 11.9. v 11:50h, z Antalye tedy cca v 16:30)
 • pojištění

Storno poplatky:

víc jak 2 týdny před kempem: 0 Kč

2-3 týdny před kempem : 2000 Kč

0-14 dní před kempem: 7000 Kč

Je možné letět se skupinou, odlet z Prahy v sobotu 11.9. v 11:50h, odlet z Antalye v sobotu 18.9. v 16:35. Cena letenky přibližně 8000 Kč. Společnost Smart Wings, letenky si objednávejte individuálně.

Plaveme pouze v moři, žádný bazén

Pro koho je kemp vhodný?

Kemp je určen pro ty z vás, kteří:

 • chcete zlepšit své plavání na volné vodě a v moři
 • se chystáte na první (nebo desátý) triatlon
 • si chcete rozpohybovat svoje tělo a užít si aktivní týden u moře
 • chcete být s rodinou a zároveň si dopřát čas pro sebe a své plavání

Co se na kempu naučíte?

Zaměříme se na vyrovnanou a hydrodynamickou polohu těla pro plavání s co nejmenším odporem. Naučíme se účinný záběr vycházející ze středu těla. Budeme se věnovat nácviku pohodlného dýchání, navigaci na otevřené vodě a plavání ve skupině. Budeme hledat, jak najít optimální kombinaci délky záběru a tempa, ale hlavně jak si co nejvíce vychutnat plavání na delší vzdálenosti.

Na suchu procvičíte ochablé svalové partie, rozhýbete svoje klouby a celkově posílíte. Cvičení budou mít přínos pro plavání i přenos do reálného života. Naučíte se lepší koordinaci celého těla a pohyb, při kterém je zapojen střed těla.

Na videu se podívejte, jak to v Cirali vypadalo a probíhalo. Ať víte, co vás může čekat, pokud se letos rozhodnete přidat :-).

Program kempu:

Přesný program upřesníme na místě podle potřeb a vašeho zájmu. Přibližný plán: ráno cvičení na suchu, plavání (7-9h), pak snídaně a volný program. Odpoledne (16-18h) opět cvičení a plavání, pak večeře.

Během dne jsou možné výlety (Kemer, Olympos, Chimera). Nudit se určitě nebudete!

Dvakrát bude celodenní výlet lodí, na kterém prozkoumáme odlehlá plavecká místa, jeskyně a útesy. Také si prohlédneme starobylé ruiny podél pobřeží. K obědu bude ryba, těstoviny a zeleninový salát.

Trenér

Tomáš Vojtěchovský

Tomáš je vyškoleným trenérem Total Immersion a výuce plavání se věnuje už od roku 2004. K plavání a metodě Total Immersion se dostal přes triatlon, který ho cca před 20 lety velmi oslovil.

Tomáš říká: "V životě by mě nenapadlo, že budu plavec. Plavání mi nic neříkalo, do vody jsem se maximálně chodil zchladit v horkém dni. To vše změnil triatlon a metoda Total Immersion. Postupně jsem zjistil, že se dá se plavat snadno, účinně a rychle a že každý se to může naučit.

Těší mě, že se výuce plavání mohu věnovat a jsem rád za každého plavce, který si plavání zamiluje podobně jako já.

Týdenní kemp v Turecku je ideální příležitost, jak proniknout do tajů plavání a užít si aktivní dovolenou s prima partou v plaveckém ráji. Přidejte se i vy!"

Zaujal vás kemp?

Pak se formulářem předběžně přihlaste nebo požádejte o více informací. Nezapomeňte připojit i pár informací o vás - jaké jsou vaše zkušenosti s plaváním na volné vodě, co od kempu očekáváte, atd.

Závazně je třeba se přihlásit do 10.8. Platí se převodem na účet, podrobnosti zašlu po vyplnění formuláře.