Online lekce Jak se stát sebevědomým plavcem a plavání si užívat - Přihlásit se zdarma

Mimořádný prázdinový týden s plaváním a cvičením v Turecku

Vylepšete své plavání a prožijte aktivní týden s plaváním a cvičením!

Právě jsem se z Turecka vrátil. Počasí bylo vynikající - teplota kolem 32-37°C, což prohřálo vodu a moře teď má cca 27°C. Předpověď hlásí podobné teploty. Každý den bude cvičení na suchu a pak plavání.

Cvičení na suchu budou zaměřená na posílení svalů, které za roky sedavého zaměstnání přestaly tak nějak fungovat, rozhýbání kloubů a lepší celkovou pohyblivost a koordinaci. Zároveň na suchu nacvičíme i koordinaci plaveckých pohybů.

Co se týká plavání, naučíte se cítit se ve vodě jistě, pohodlně a budete plavat s menší námahou. Super dovolená pro ty, kteří mají chuť si zaplavat v moři, naučit se, jak plavat a trénovat, chtějí strávit aktivní dovolenou s podobně smýšlejícími lidmi a užít si plavání na volné vodě.

Pláž, kde budeme plavat

 

Penzion je umístěn v klidné a zelené části, kde je minimum turistů. K moři je to cca 300m, pláž je oblázková. Budeme trénovat jednou denně, vždy ráno, kdy moře ýbvá klidné a podmínky na výuku jsou ideální.

Místo:

Kemp bude probíhat v městečku Çirali na jihu Turecka, cca 80km od přístavního města Antalya. Ubytování je v tichém, jednoduchém a čistém penzionu Ugur Pansiyon. Každý pokoj má sprchu, wc a klimatizaci.

Penzion Ugur

Prázdninový termín pro rok 2024:

6.-13.7.

Začátek: v sobotu v 18h. Ubytování, seznámení se s účastníky a programem.
Konec: výuka končí v pátek cca v 18h. Odjezd je v sobotu cca ve 2h, abyste stíhali letadlo v 5:10 (viz níže). Případně si pobyt o nějaký den můžete prodloužit.

Cena: 6000 Kč (předem) + 500 Eur (na místě)

(Váš kamarád/přítel/partner, který se nebude účastnit programu, je vítán a pokud s Vámi bude bydlet na pokoji, cena pro něj je 500 Eur splatných na místě).

V ceně:

 • ubytování ve dvoulůžkovém pokoji (samostatný pokoj je možný s příplatkem 2500 Kč)
 • polopenze (možno dokoupit plnou penzi)
 • vedení od Tomáše Vojtěchovského, zakladatele Totálního plavání
 • videoanalýza vašeho plavání
 • 1x jednodenní výlet lodí (s obědem)
 • dopravu z letiště Antalya tam a zpět (doprava bude objednána pro celou skupinu)

Ideálně letět se skupinou, odlet z Prahy v sobotu v 8:10h, odlet z Antalye v 5:10. Cena letenky cca 7000 Kč. Společnost SunExpress, letenky si objednávejte individuálně.

V ceně není:

 • letenka
 • pojištění

Storno poplatky:

0-2 týdny před kempem: 6000 Kč

 

Plaveme pouze v moři, žádný bazén

Pro koho je kemp vhodný?

Kemp je určen pro ty z vás, kteří:

 • chcete zlepšit své plavání na volné vodě a v moři
 • se chystáte na první (nebo desátý) triatlon
 • si chcete rozpohybovat svoje tělo a užít si aktivní týden u moře

Co se na kempu naučíte?

Zaměříme se na vyrovnanou a hydrodynamickou polohu těla pro plavání s co nejmenším odporem. Naučíme se účinný záběr vycházející ze středu těla. Budeme se věnovat nácviku pohodlného dýchání, navigaci na otevřené vodě a plavání ve skupině. Budeme hledat, jak najít optimální kombinaci délky záběru a tempa, ale hlavně jak si co nejvíce vychutnat plavání na delší vzdálenosti.

Na suchu procvičíte ochablé svalové partie, rozhýbete svoje klouby a celkově posílíte. Cvičení budou mít přínos pro plavání i přenos do reálného života. Naučíte se lepší koordinaci celého těla a pohyb, při kterém je zapojen střed těla.

Na videu se podívejte, jak to v Cirali vypadalo a probíhalo. Ať víte, co vás může čekat, pokud se letos rozhodnete přidat :-).

Program kempu:

Přesný program upřesníme na místě podle potřeb a vašeho zájmu. Přibližný plán: ráno cvičení na suchu, plavání (7-9h), pak snídaně a volný program.

Během dne jsou možné výlety (Kemer, Olympos, Chimera). Nudit se určitě nebudete!

Jednou bude celodenní výlet lodí, na kterém prozkoumáme odlehlá plavecká místa, jeskyně a útesy. Také si prohlédneme starobylé ruiny podél pobřeží. K obědu bude ryba, těstoviny a zeleninový salát.

Trenér

Tomáš Vojtěchovský

Tomáš je vyškoleným trenérem Total Immersion a výuce plavání se věnuje už od roku 2004. K plavání a metodě Total Immersion se dostal přes triatlon, který ho před lety velmi oslovil.

Tomáš říká: "V životě by mě nenapadlo, že budu plavec. Plavání mi nic neříkalo, do vody jsem se maximálně chodil zchladit v horkém dni. To vše změnil triatlon a metoda Total Immersion. Postupně jsem zjistil, že se dá se plavat snadno, účinně a rychle a že každý se to může naučit.

Těší mě, že se výuce plavání mohu věnovat a jsem rád za každého plavce, který si plavání zamiluje podobně jako já.

Týdenní kemp v Turecku je ideální příležitost, jak proniknout do tajů plavání a užít si aktivní dovolenou s prima partou v plaveckém ráji. Přidejte se i vy!"


Na kempu budou a plavecké lekce povedou i další trenéři Totálního plavání.

Zaujal vás kemp?

Pak se formulářem předběžně přihlaste nebo požádejte o více informací. Nezapomeňte připojit i pár informací o vás - jaké jsou vaše zkušenosti s plaváním na volné vodě, co od kempu očekáváte, atd.

Závazně je třeba se přihlásit do 30.6. Platí se část převodem na účet, část v hotovosti v Eurech na místě. Podrobnosti zašlu po vyplnění formuláře.

Budu se těšit na viděnou, Tomáš