Online lekce Jak se stát sebevědomým plavcem a plavání si užívat - Přihlásit se zdarma

Kurz plavání motýlka

Motýlek má pověst nejnáročnějšího stylu. Ale tuto pověst si získal převážně tím, že velká většina lidí plave spíše motýlboj. Pokud se plave uvolněně a účinně, motýlek je krásný na pohled a uspokojující při plavání.
Motýlka jsem vždycky obdivoval a záviděl jsem plavcům, kteří tento fascinující plavecký styl uměli. Chtěl jsem ho taky zvládnout, ale nikdy se mi nedařilo odplavat více jak 50m, aniž by mi museli dávat umělé dýchání. Několik marných pokusů o motýlka mě postupně odradilo a došel jsem k závěru, že moje tělo nebylo pro motýlka určeno.

Pak se na Total Immersion objevilo DVD BetterFly for Every Body a po několika málo pokusem jsem začal cítit, že bych tento vyzývavý styl mohl zvládnout. Zanedloho jsem byl schopen plavat 100m, 200m i více, to vše jen s mírnou únavou.

Nikdy nebudu ohrožovat Michaela Phelpse, ani další špičkové plavce, ale po letech frustrace jsem tímto pokrokem nadšený a těším se na další plavce, kteří mohou po kurzu být stejně nadšení.
Tomáš VojtěchovskýHlavní trenér Totálního plavání

Pro koho je kurz vhodný?

kurz je určen pro ty z vás, kteří:

  • plavete prsa nebo kraul a chtěli byste se naučit motýlka
  • plavete rádi a chcete si plavání zpestřit dalším stylem
  • plavat motýlka umíte, ale je to pro vás velká dřina
  • si chcete pobyt ve vodě více užívat a vychutnávat

Pokud jste alespoň jednou odpověděli ANO, tak se můžete přihlásit. Plavecký kurz na výuku motýlka je určen právě vám.

Stručný popis kurzu

Kurz je jednodenní, je rozdělen do dvou bloků, dopoledního a odpoledního. Každý blok má teoretickou a praktickou část. Nejprve si povíme, co a jak ve vodě budeme dělat a pak probíhá praktický nácvik. Přečtěte si osobní zkušenost z kurzu motýlka.

Časově bude kurz vypadat přibližně takto:

10:00začátek
10:00–11:00první teoretická část
11:00–12:00první praktická část ve vodě
12:00–14:00pauza na oběd
14:00–15:00druhá teoretická část
15:00–16:00druhá praktická část ve vodě
16:00konec kurzu

Motýlek v praxi:

Objednejte si zdarma emailový minikurz

Plaveme jako rybaVaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu je já, Tomáš Vojtěchovský, na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.


Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání minikurzu a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.


Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.