Online lekce 5 kroků, jak uplavat bazén bez zadýchání - Přihlásit se zdarma

Pokračovací kurz plavání kraulu

Jestliže se vám úvodní kurz kraulu líbil, mám pro vás dobrou zprávu - připravil jsem pro vás pokračovací kurz, kde se znovu zaměříme na plaveckou techniku a její zlepšení.

Jak už víte, abyste plavali opravdu dobře, je mnohem účinnější eliminovat odpor vody a naučit se s vodou spolupracovat než větší síla a kondice.

Budeme se tedy opět zabývat plaveckými cvičeními a budeme se učit proplouvat vodou s co nejlepší polohou, která vytváří minimální odpor. Zaměříme se na to, co vás zajímá a co se nedaří. Nejčastěji je to dýchání a dvoudobý kop. Také si povíme, jakým způsobem plavat a trénovat dál, abyste se dále zlepšovali.

Stručný popis kurzu

Stejně jako dříve, kurz bude v malé skupině, takže se vám budeme moci plně věnovat a soustředíme se přesně na to, co potřebujete.

Časově bude kurz vypadat přibližně takto:

10:00začátek
10:00–10:30první teoretická část
10:30–12:00první praktická část ve vodě, natočení na video
12:00–14:00pauza na oběd
14:00–15:00analýza videa
15:00–16:00druhá praktická část ve vodě
16:00konec kurzu

Objednejte si zdarma emailový minikurz

Plaveme jako rybaVaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu je já, Tomáš Vojtěchovský, na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.


Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání minikurzu a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.


Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.