Online lekce 5 kroků, jak uplavat bazén bez zadýchání - Přihlásit se zdarma

Mapa plaveckého úspěchu

1:52,72. Za minutu a padesát dva sekund se z neznámého plavce stal olympijský hrdina. Tím hrdinou je Eric Moussambani, plavec z Rovníkové Guineje. Kvůli svým plaveckým (ne)schopnostem se mu přezdívalo Eric the Eel (Erik Úhoř).

Srdce celého světa si získal na Olympiádě v Syndney v roce 2000, kdy zoufale bojoval, jen aby se dostal na druhou stranu bazénu. Ve druhé polovině závodu jeho snahy udržet se na hladině vypadaly tak beznadějně, že diváci stojící na okraji bazénu uvažovali o tom, že tam skočí a pomohou mu z vody.

Stejný boj a trápení můžeme vidět dnes a denně prakticky v každém plaveckém bazéně. Přitom většina plavců si chce dobře a v pohodě zaplavat a rychlost až tolik neřeší. Chtějí to mít podobně, jako když se jdou proběhnout na 3 až 5 kilometrů.

Možná se poznáváte a chcete to změnit. Pojďme se podívat na mapu, která vám ukáže, jak svoje plavání výrazně zlepšit a jak plavat pohodlně a účinně.


Objednejte si zdarma emailový minikurz

Plaveme jako rybaVaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu je já, Tomáš Vojtěchovský, na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.


Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání minikurzu a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.


Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.