Kniha Plavání od Terry Laughlina, zakladatele Total Immersion

Krátká ukázka z knihy:

Pokud nejste mladí, silní a dostatečně fyzicky zdatní a mysleli jste si, že se ani nikdy dobře plavat naučit nemůžete, pak vězte, že stejné schopnosti, kvůli kterým je těžší plavat než si osvojit pozemní sporty, vám nabízejí možnost dosáhnout výjimečné ladnosti a spokojenosti ve vodě a naučit se snadno vodou proplouvat. Jinak řečeno: Plavat skvěle může každý.

Tato kniha může zároveň oživit a vnést čerstvý vítr do zažitých zvyklostí zkušených a výkonnostních plavců. Ti, kteří plavou pro zdraví a zdatnost, se zde naučí, jak mají maximálně využít každou minutu strávenou ve vodě. A užitečné a nové postřehy najdou na každé stránce i ti, kteří plavou na čas. Mým cílem je udělat z každého čtenáře "odborníka", jenž bude vědět a chápat, jak se lidské tělo chová ve vodě a jak má s těmito informacemi naložit, aby plaval lépe, než se mu kdy snilo.

Kniha přináší výsledky poznání, které jsem získal nejen při výuce tisíců plavců všech typů prahnoucích po zlepšení, ale také při svém vlastním tréninku, jímž jsem strávil nespočet hodin. Od srpna 2005, kdy jsme v New Yorku zahájili v New Paltz (New York) otevřeli Swim Studio a začali tam vyučovat, se naše poznatky a postřehy více ještě prohloubily, jelikož jsme dostali šanci učit každý den a jelikož v uzavřeném prostoru našich bazénů s protiproudem máme neustále možnost pozorovat naše studenty zblízka.

Kniha vyšla v Mladé frontě. Počet stran: 248, vazba Pevná bez přebalu lesklá, cena v obchodech 249,-Kč, cena pro Vás 199Kč.

CHCI SI KNIHU OBJEDNAT

Objednejte si zdarma emailový minikurz

Plaveme jako ryba

  • naučíte se plavat rychleji a s menší námahou
  • objevíte tajemství nejlepších světových plavců
  • získáte zaručený postup pro postupné zlepšování

 

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu je já, Tomáš Vojtěchovský, na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání minikurzu a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.