Online lekce Jak se stát sebevědomým plavcem a plavání si užívat - Přihlásit se zdarma

Plavecká čepice s logem Totálního plavání

Nemůžeme vám slíbit, že plavecká čepice s logem Totálního plavání zlepší vaše plavání. Ale jejím nošením dáte dalším plavcům najevo, že k plavání přistupujete jako k nácviku soustředěné, elegantní a smysluplné aktivity. Dobrý způsob, jak se spojit s dalšími plavci metody úplného ponoření... tedy pokud váš hladký a elegantní styl ještě nezaregistrovali.

Cena za plaveckou čepici je 177,-Kč

Plavecká čepička univerzální velikosti je vyrobena ze 100% silikonu. Je vhodná pro trénování i rekreační plavání. Díky ní budete mít ve vodě menší odpor a při plavání vám nebudou překážet vlasy. Zvláště ženy ji ocení díky ochraně vlasů před chlorem a následnému ničení a zacuchávání.


Čepice na plavání je pružná a snadno se nasazuje. Čepici si nejlépe nasadíte tak, že vsunete obě ruce do čepice, aby se prsty dotýkaly. Poté obě ruce mírně odtáhněte a čepici nasaďte na hlavu.

Objednávka plavecké čepice

Pro plavecké čepice prosím vyplňte tento formulář:

Objednejte si zdarma emailový minikurz

Plaveme jako rybaVaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu je já, Tomáš Vojtěchovský, na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.


Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání minikurzu a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.


Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.