Online lekce Jak se stát sebevědomým plavcem a plavání si užívat - Přihlásit se zdarma

Reference účastníků plaveckých kurzů

Nová motivace do plavání

Ahoj Tome, Kurz naplnil mé očekávání. Získal jsem představu jak bych kraul měl plavat. Osvojili jsme si techniky a cvičení, které ke správnému plavání kraulu vedou. Získal jsem další tolik potřebnou motivaci, která pomalu klesala po úmorné snaze v bazénu. Teď už je řada na nás, na sobě. Mě bylo jasné, že za den se kraul naučit plavat nedá. Ani Řím nebyl postaven za jeden den. Děkuji za to a třeba naviděnou na nějakém dalším kurzu. Budu vřele doporučovat. Ještě jednou díky.
Tomáš Horkýhorky.tom@gmail.com
Počet záběrů z 18 na 12-13

Ahoj Tomas, Este raz by som ti chcel podakovat za kurz, velmi sa mi to pacilo, a hlavne viem ako na sebe pracovat...... Bol som to dnes rozplavat, aj nohy sa uz trosku zlepsili a pomaha mi to viac uvolnit hlavu, ale hlavne po kurze som znizil pocet strokes na bazen /25m/ z 18 na 12-13!!! Bez toho aby som ich nejako nasilu natahoval, proste som sa snazil plavat co najviac uvolneny v duchu, slow swimming trainning. V bazene som plaval najpomalsie, ale zaroven aj tak najrychlejsie :), /Plavcici sa tiez trosku pozerali 🙂 :), dobre mi to padlo.../ Diky moc za uplne novu dimenziu, ktoru mi total immersion dava, mam co dobiehat, ale je to viac pozitok ako drina.....:)
Peter OslanecBanska Bystrica akaosli@gmail.com
Pocit z vody je nepopsatelný

Ahoj Tomasi, zdravím tě a děkuji ti ještě jednou za provedení kursem o totálním plavání. Byl opravdu úžasný a musím říci, že jsem se ze soboty na neděli výborně vyspala a ještě celou neděli jsem byla velmi uvolněná, opravdu fantastický pocit. V pondělí tento pocit také stále trval a v úterý jsem jela do Pardubic do bazénu zopakovat si nově nabyté zkušenosti. Snažila jsem se o klouzavý pohyb ve vodě a musím říci, že mi to celkem šlo. Plavala jsem o něco pomaleji, ale snažila jsem se o pocit být dlouhá a hladká a zkoušela jsem cvičení, která jsem si zapamatovala. Všimla jsem si plavčíka, že vstal ze židle a díval se do dráhy, ve které jsem plavala. Zřejmě nabyl dojmu, že se topím a mně se přitom tak nádherně plavalo a voda byla v tu chvíli můj nejlepší kamarád. Kdo kurs neabsolvoval a všechna cvičení si nevyzkoušel, o moc přišel, ten pocit z vody v tu chvíli je nepopsatelný. Díky moc.
Jana Francovájfrancova@email.cz
Plavání při Ironmanu (3,8km) za 1h25min

Ahoj, zrovna trávím čas regenerací po ironmanu a chci ti poděkovat za skvělý (pro mě) plavecký čas: 1:25 (3,8 km), díky tobě byl čas strávený ve vodě příjemný. Tvůj kurz jsem navštívil v říjnu 06 jako plavec amatér nemohoucí uplavat 50 m v bazénu kraulem a nyní se cítím, jak jsi nám to popisoval" jako ryba ve vodě" O takovém čase se mě ani nesnilo :). V říjnu, kdy jsem byl u tebe na kurzu jsem měl sen to uplavat do dvou hodin. S plaváním jsem maximálně spokojený a hodně jsem si ho díky tobě oblíbil 🙂 spousta lidí a známých se mě ptá, co a jak to vlastně plavu, říkají, že je na mě příjemný pohled, že to vypadá hrozně jednoduše a lehce, a hlavně při té lehkosti plavu i rychle 🙂 jsou samozřejmě rychlejší borci, ale já se v té vodě vyloženěn válím 🙂 je to prostě super pocit. Na druhou stranu to stálo docela dost dřiny, ale stálo to za to. Do ironmana 23.6.07 jsem chodíval 3-4x týdně hodinu. Zajímavé srovnání jsem měl u nás na kryťáku. Starší pán, cca 45 roků, mě ze začátku (říjen - listopad) během pěti bazénů (25m) dal vždy min jeden bazén 🙁 zhruba od března se to začalo obracet a v květnu to bylo přesně naopak, musím říct, že pán dříve plaval závodně :). Ještě jednou díky a spostu spokojených lidiček :). P.s. klidně to dej na stránky, ať nevěřící, nebo starší neplavci vidí, že to jde. Spousta plavců tady u nás mi říkalo, že nemám šanci se dobře naučit plavat, a teď čumí :).
Michal Průdekm.prudek@seznam.cz
Vím, co mám sama dál dělat

Ahoj Tome, Moc děkuji za velmi pěkně organizovaný kurz, který probíhal v příjemné a přátelské atmosféře. Určitě byl velice přínosný a splnil mé očekávání. Už vím, čemu se mám dál věnovat a jak se zlepšovat. Jediné malé a bezvýznamné mínus by bylo za studenou vodu 🙂 Ne, ani to nebylo na škodu. Svým známým bych kurz mohla jen doporučit. Díky za vše.
Lucie Smetanováluc.smetanova@seznam.cz
Nový pocit z vody a radost z plavání

Ahoj Tomáši, ještě jednou bych Ti chtěl touto cestou poděkovat za sobotní kurz, který se konal v Ostravě. Velmi jsem si ho užil, načerpal spoustu nových informací, které teď bude potřeba při každé návstěvě bazénu opakovat a zažívat tak, abych den ode dne plaval "dle filozofie úplného ponoru". Kurz naplnil má očekávání a byl jsem s ním maximálně spokojený (možná utekl až moc rychle :-)). No a pokud budeš nekdy v příštím roce plánovat kurz v Ostravě pro krapánek pokročilejší, rozhodně se rád zúcastním.
Martin Piechmartin.piech@seznam.cz
Po kurzu neplavců jsem si vodu zamilovala

Jsem moc ráda, že jsem si prošla tímto kurzem - v mém případě pro neplavce. Dříve jsem měla velký problém cítit se ve vodě dobře, pohodlně a bezpečně. I když jsem se snažila naučit trochu plavat sama, musela jsem se nutit a nakonec mně to odradilo. Díky kurzu jsem pochopila, že to nejdůležitější ve vodě je klid, uvolnit se...tohle přináší pocit, že kyslíku je dostatek a na to navazuje pocit bezpečí pod vodou... Mám ještě velký prostor pro zlepšení ve schopnosti ovládat tělo ve vodě a koordinovat pohyby...Největší přínos pro mně je, že mě kurz naučil milovat vodu a vybavil radami a informacemi, které využiju při další práci na sobě. Doporučuji všem, kdo to mají podobně jako já.
Jana Olšarovájani.olsarova@seznam.cz
Plavu s chutí a radostí

Kurz byl naprosto úžasný. Neskutečně mě namotivoval chodit pravidelně do bazénu a trénovat to co jsme se naučili. A v bazénu mám teď úplně jiný pocit a plavu s chutí a radostí. Jen mi to zatím úplně nejde. 🙁 Jen je trošku oříšek dělat všechno správně a sesynchronizovat své tělo a pohyby. Takže mám ještě hodně práce před sebou na zdokonalování. Moc díky, neděle v bazénu i s instruktory byl fakt příjemně strávený den. Bylo to prostě super.
Petra Nehasilovánehasilova.petra@seznam.cz
Hodinu jsem plaval jako nic

Ahoj, tak jsem byl hned v neděli ráno v bazénu, v žádném případě to není dokonalý...ale jede to...a JAK. Hodinu jsem plaval jako nic, na odpočinek sem tam pár "sladký bodů" a pak zase tempo...máš pravdu v tom, že jedinou mírou sebereflexe je POCIT uvolněnosti..připadal jsem si trošku jako frajer, když chlapíci kolem zápasily s vodou "volným stylem" a já kolem nich jezdil "koupačku"...ještě jednou děkuju..pro mě to rozhodně mělo smysl. Dík.
Marek BurianMarek.Burian@uvn.cz
Plavání už není trápení

Zdravím Tome, musím říct, že jsem nadšenej z "opakovacího" kurzu, moc mi to pomohlo a doporučil bych to všem, kteří jsou na koordinaci pohybů natvrdlejší tak jako já.... Cvičení mi jdou o hodně lépe (chodím do 50 m bazénu - tam je ráno prázdno....) a už mi to opravdu začíná jít ale hlavně mám z toho dobrý pocit a radost.... (není to trápení...) Cítím, že do léta už budu plavat v 50 bazény, kolik to nevím ale 1. bazén bude sláva.... :-). Děkuji za trpělivost a ČUS.
Pavel Králpavel@vhs-kral.cz

Objednejte si zdarma emailový minikurz

Plaveme jako rybaVaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu je já, Tomáš Vojtěchovský, na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.


Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání minikurzu a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.


Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.