Trénujte své tempo s Tempo Traninerem Totální plavání

Trénujte své tempo s Tempo Trainerem Pro

Tempo Trainer Pro je malý elektronický metronom, který vysílá akustická pípnutí. Frekvenci pípání je možné měnit po setinách sekundy. Tempo Trainer Pro umožňuje výměnu baterie a pluje na hladině (tedy nepotopí se ke dnu).

Tempo Traniner

Tempo Trainer zkvalitňuje trénink a maximalizuje výkon. Stává se rychle standardní tréninkovou pomůckou, kterou používají elitní trenéři ke zlepšení plaveckých schopností svých plavců. Tempo trainer je malé elektronické zařízení, které přenáší zvukové znamení, a tím pomáhá vytvořit pravidelný záběrový rytmus. Pomůže vám určit optimální tréninkové a závodní tempo. Pokud chcete trénovat pro dosažení vyššího výkonu, je třeba trénovat v optimálním a konstantním plaveckém tempu.

Pravidelné pípání Tempo Traineru udržuje vaši pozornost při každém záběru a tím vám pomáhá lépe se soustředit. Také zdůrazňuje výhody tréninku nervového systému. Naučíte se, jak rychle se váš nervový systém může adaptovat na tréninkové podněty.

Jak to vypadá v praxi:

Cena: $44.9 (pokud do Discount Code zadáte: coachtomasv).

Chci si Tempo Trainer objednat (ze stránek Total Immersion).

Objednejte si zdarma emailový minikurz

Plaveme jako ryba

  • naučíte se plavat rychleji a s menší námahou
  • objevíte tajemství nejlepších světových plavců
  • získáte zaručený postup pro postupné zlepšování

 

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu je já, Tomáš Vojtěchovský, na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání minikurzu a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.